انواع گریل استخر

آشنایی با گریتینگ
آگوست 19, 2018
لیست قیمت گریتینگ 1397
آگوست 23, 2018

انواع گریل استخر

انواع گریل استخر

انواع گریل استخر چیست؟ به گریتینگ های نرده ای که به عنوان پوشش کانال دور استخر استفاده می شوند گریل استخری گفته می شود.گریلهای استخر می توانند در فضاهای مختلفی مثل دور استخر ، جکوزی ، زیر دوش ها ، سرویسهای بهداشتی ، بام ، تراس ، روف گاردن و … کاربرد داشته باشند .

جنس این گریل ها معمولا پلاستیکی ( pp یا pvc ) می باشد و در انواع مختلف می توانند با یا بدون کانال پیش ساخته به کار برده شوند. برخی از مدلها قابلیت انحنا را نیز دارند . این گریل ها در مواقعی که گاتر دور استخر به صورت منحنی یا دایره ای اجرا شده باشد ، استفاده می شوند .

(انواع گریل استخر ) برای سفارش گریل استخری می توانید با ما تماس برقرار کنید (ایران گریتینگ)

پوشش کانال ها

به عنوان درپوش کانال آب رو دور استخر معمولاً از یک گریتینگ یا شبکه پلاستیکی که اصطلاحاً به آن گریل استخر گفته می شود ، استفاده می کنیم . گریل های استخری معمولاً از جنس پلی پروپیلن یا پی وی سی هستند و در دو نوع ” ریجید ” و ” دارای قابلیت انحنا ” عرضه می شوند. از گریل های استخری می توان به همراه کانال های پیش ساخته هدایت آب استفاده نمود اما در صورت منحنی بودن خطوط آبراه دور استخر، امکان استفاده از کانالهای پیش ساخته وجود نداشته و بستر کانال می بایست به صورت سنتی با مصالح بنایی ساخته شود . معمولاً گریل های استخری به یک نشیمن گاه ۲*۲ سانتیمتری در دو طرف به صورت نبشی نیاز دارند .

شما می توانید سفارشات خود را به ایران گریتینگ بسپارید

 

 انواع گریل استخر

کانال های سر ریز

به کانالهای سر ریز ، کانالهای تخلیه یا شیار های تخلیه نیز گفته میشود این کانالهای رو باز توسط گریل استخر پوشانده میشوند . گریل های استخری در عرضهای مختلفی ساخته و ارائه میگردند که به طور معمول عرض گریل ها از 14 سانتی متر تا 30 سانتی متر بر اساس شرایط و انتخاب متفاوت می باشند . به کار گیری این روش (کانال سر ریز) به لحاظ زمان و هزینه اجرا از نوع اسکیمر طولانی تر و گران تر میباشد . ولی راندمان بالا تری دارد در این روش آب سر ریز شده از استخر به شیارهایی که دورتادور کاسه استخر قرار دارند وارد شده و سپس به لوله های رابط منتهی و داخل مخزن تعادل ریخته شده و سپس به سیستم لوله کشی و تجهیزات فیلتراسیون استخر هدایت میشوند.

(انواع گریل استخر ) برای سفارش گریل استخری می توانید با ما تماس برقرار کنید (ایران گریتینگ)

نتیجه گیری

بطور کلی کانالهای سر ریز برای جلوگیری از مشکلاتی مانند تغییر سطح آب استخر به واسطه ورود و خروج شناگران باید سطح یکنواختی داشته باشند که با قرار دادن مخزن تعادل که حجم آن بستگی به حجم کاسه استخر دارد (معمولا حجم مخزن تعادل به اندازه 3% تا 4% حجم کل کاسه استخر می باشد) میتوان سطح آب را کنترل نمود .

همچنین از طریق این مخزن میتوان مقدار آب تلف شده جبرانی را نیز کنترل نمود .

 

(انواع گریل استخر ) برای سفارش گریل استخری می توانید با ما تماس برقرار کنید (ایران گریتینگ)

 

ایران گریتینگ تولید کننده انواع گریتینگ در سطح بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *