روش های بارگذاری گریتینگ

گریتینگ گالوانیزه از انواع گریتینگ
خرید گریتینگ
می 28, 2018
فواید استفاده از گریتینگ
آگوست 7, 2018

روش های بارگذاری گریتینگ

با نکات مهم در بارگذاری صحیح و غلط گریتینگ آشنا شویم

در بارگذاری گریتینگ عوامل مختلفی را باید مد نظر داشت . نوع گریتینگ ، دیتیل ساخت گریتینگ ، ابعاد واندازه های تسمه های باربر ، مش بندی گریتینگ(فاصله بین تسمه های باربر و رابط ها) از جمله فاکتور های اساسی در بارگذاری گریتینگ می باشند . تمامی مراحل بارگذاری گریتینگ باید طبق اصول معرفی شده خود انجام شوند و با توجه به تصاویر زیر که روش های صحیح و غلط را به شما معرفی میکند مراحل بارگذاری انجام شود . این تسمه های باربر هستند که بار وارده به گریتینگ را تحمل می کنند و تنها وظیفه ی رابط ها (تسمه یا میلگرد) حفظ مشبندی گریتینگ و ساختار آن می باشد.

بارگذاری صحیح گریتینگ

بارگذاری صحیح گریتینگ

بارگذاری غلط گریتینگ

بارگذاری غلط گریتینگ

بارگذاری صحیح گریتینگ

بارگذاری صحیح گریتینگ

بارگذاری غلط گریتینگ

بارگذاری غلط گریتینگ

در واقع ، حالتی را بارگذاری صحیح می نامیم که تسمه های باربر، بر روی تکیه گاه ها یا دهانه ی بارگذاری قرار گرفته اند و گریتینگ ، میزان تحمل حداکثری را دارا می باشد .

گریتینگ بعد از ساخت به‌این‌علت که مقاومت بالایی در برابر خوردگی داشته باشد و به‌نوعی ایجاد ظاهری زیبا کند آن را به‌وسیله گالوانیزه پوشش دهی می‌کنند . گریتینگ گالوانیزه علاوه بر مناسب بودن برای سال‌ها استفاده در برابر خوردگی و محیط‌های اسیدی و رطوبت بالا به شما کمک می‌کند تا با کمترین بهترین را خرید کنید. بعد از این که گریتینگ تولید شود آن را به‌طور کامل تمیز کرده و هرگونه آلودگی را از سطح گریتینگ پاک‌سازی می‌کنند و آن را با فروبردن درون مواد مذاب (روی) و غوطه‌وری آن این پوشش ایجاد می‌شود . این روش گالوانیزه کردن به‌وسیله غوطه‌وری روی سال‌هاست که مورداستفاده قرار می‌گیرد یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از تجزیه طبیعی می‌باشد .

همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت گریتینگ گالوانیزه و گالوانیزه گرم و اخذ نمایندگی با ما تماس بگیرید:

08633553585

09186282943 احدی

منبع : ایران گریتینگ تولید کننده گریتینگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *