سازنده گریتینگ

گریتینگ اراک
آگوست 23, 2018
گریتینگ تهران
آگوست 25, 2018
گریتینگ مضرس

گریتینگ مضرس

سازنده گریتینگ

 

صفحات مشبک  را از نطر مشخصات فنی در سه نوع تسمه در تسمه ، تسمه در نیم‌تسمه و تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده (صفحات مشبک میلگردی) طراحی و تولید می شوند . با استفاده از تغییر ضخامت و ارتفاع تسمه‌ها و نیز مشبندی آن میزان وزن صفحات مشبک و مقاومت آن را محاسبه کرده و بهترین حالت ساخت انتخاب می شود . بیشتر برای سازه های فلزی ، مخازن نفت و پتروشیمی ، سکوهای نفتی ، کشتی سازی ، پاگردها و پله ها ، صنایع غذایی و … می باشد .

 

سازنده صفحات کار بسیار ظریف و دقیق و همچنین پر مخاطره ای دارد . اگر وارد کارگاه های تولیدی شده باشید غالبا نوع و مدل کار کارگران ، سوپروایزور ها ، مدیران و… را زیر نظر گرفته یا حتی دقت کرده اید . کارگاه ها به نسب ماده تولیدیشان سبک و سیاق متفاوتی در امور عرضه و تولید جذب کارگر و … دارند . اما این مورد در باره ایران گریتینگ که با چندین سال سابقه در حال انجام این کار هست ، باقی می ماند زیرا تولید صفحات مشبک اصلا کار آسانی نیست ، زیرا در دنیا و بالاخص در ایران تعدادی کمی در حال انجام این فعالیت هستند .

 

 

شما همچنین می توانید مقاله های متعددی را در این باره در این لینک و این لینک مطالعه کنید .

 

حال اگر قصد خرید را دارید من به شما پیشنهاد زیر را میدهم :

شما کاربران و مشتریان گرامی برای دریافت آخرین قیمت روز گریتینگ می‌توانید همواره با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل فرمایید .

برای دریافت اطلاعات و همچنین استعلام قیمت به روز قطعات با شماره های ذیل تماس حاصل نمائید .

08633553585 
09186282943 احدی

 

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید .

08633553585 
09186282943 احدی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *