قیمت گریتینگ

اجزای اصلی گریتینگ پله چه چیزهایی هستند
گریتینگ کف پله
می 8, 2018
گریتینگ
ساخت گریتینگ
می 16, 2018

قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ

قیمت روز گریتینگ به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت فروش گریتینگ به شرایط مختلفی همچون نوع گریتینگ،وزن گریتینگ،اطلاعات فنی، ارتفاع و ضخامت تسمه، مشبندی، تناژ نهایی، نقشه های ساخت و میزان برش و پرت کار، بستگی دارد. (گریتینگ با مشخصات فنی تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد یا چهارپهلو ساخته می شود. همچنین منظور از مشبندی، ابعاد شبکه های داخلی گریتینگ می باشد.)

قیمت گریتینگ فلزی نیز به همین شکل است.

قیمت گریتینگ به شرایط مختلفی همچون نوع گریتینگ، اطلاعات فنی، ارتفاع و ضخامت تسمه، مشبندی، تناژ نهایی، نقشه های ساخت و میزان برش و پرت کار، بستگی دارد.

قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ ساخته شده با روش سنتی چقدر تمام می شود؟

برای ساخت گریتینگ به روش سنتی می توان از پروفیل های قوطی، سپری یا تسمه و نبشی استفاده نمود. برای مقاومت های مختلف وزنی مورد نیاز، نوع پروفیل به کار رفته و فاصله ی چشمه های گریتینگ متفاومت است. پس از طراحی بر اساس کاربری و متراژ، می توان وزن تمام شده ی گریتینگ را با استفاده از جدول اشتال محاسبه نمود، سپس با توجه به قیمت روز آهن در بازار، قیمت آهن مورد نیاز برای ساخت گریتینگ مورد نظر را بدست آورد و در نهایت دستمزد جوشکار و زمان تحمیل شده به پروژه را نیز در نظر گرفت. لازم به ذکر است با توجه به عمر مفید پایین گریتینگ های ساخته شده، این روش مقرون به صرفه نمی باشد.

 

جهت اطلاعات درموردقیمت روز گریتینگ و اخذ نمایندگی با ما تماس بگیرید

تلفن ثابت : 08633553585

مدیریت آقای احدی :  09186282943

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *