کاربرد گریتینگ

مشخصات فنی گریتینگ
می 8, 2018
گریتینگ گالوانیزه
گریتینگ تسمه در چهارپهلوی تابیده
می 8, 2018

کاربرد گریتینگ

گریتینگ تسمه درنیم تسمه

تسمه در نیم تسمه

گریتینگ درچه جاهایی کاربرد دارد؟

کاربرد های گریتینگ در مکان های مختلف

همانطور که می دانیم، بیشترین استفاده گریتینگ در صنایع پتروشیمی، غذایی، تأسیسات، کشتی سازی و به طور کلی اکثر صنایع مربوط به طراحی و ساخت سازه‌های فلزی و غیرفلزی می باشد . اما امروزه با توجه به پیشرفت پروسه تولید گریتینگ و بوجود آمدن روشهای نوین ساخت گریتینگ گالوانیزه ، استفاده از صفحات مشبک فلزی توسعه یافته و شبکه های فولادی کاربرد بیشتری را نسبت به گذشته در زمینه هایی همچون ساختمان سازی و شهرسازی به خود اختصاص داده اند .

گریتینگ تسمه در میلگرد بیشترین کاربرد گریتینگ را در صنعت دارا می ‌باشد که برای تولید آن از تسمه‌های باربر و میلگرد آجدار یا چهارپهلوی تابیده شده به عنوان قطعات رابط استفاده می‌شود

بیشترین کاربرد گریتینگ در شهرسازی مربوط به پوشش کانال های آب رو، فاضلاب شهری و ساخت دریچه های منهول بوده است . همچنین در مواردی به عنوان پوشش تاسیسات، دریچه و کانالهای کابل برق و تلفن مراکز عمومی، بانک، پاساژها، مراکز خرید و بازار استفاده شده است. همچنین گریتینگ در مواردی دیگر همچون پل سازی، معابر شهری، آب نما، سیلوها و محل تخلیه گندم، فرودگاه ها، بلوار و باغچه های شهری به عنوان گریتینگ دور درخت و … از سوی شهرداری ها کاربرد خاص خود را دارد .

در این بین در صنعت ساختمان سازی گریتینگ جای خود را پیدا کرده و کاربرد وسیعی دارد.

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید
08633553585 
09186282943 احدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *