گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ دست ساز
گریتینگ دست ساز
می 8, 2018
گریتینگ پله
گریتینگ پله
می 8, 2018

گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ آلومینیوم|درانتخاب گریتینگ الومینیوم به چه نکاتی باید توجه کرد؟

مواد استفاده شده در تولید گریتینگ آلومینیوم :

با ظاهری نقره‌ای – خاکستری مات ، چکش خوار ، انعطاف‌پذیر و به راحتی خم می‌شود .
همچنین بسیار بادوام و مقاوم در برابر زنگ خوردگی است . بعلاوه ، این عنصر غیر مغناطیسی ، بدون جرقه ، دومین فلز چکش خوار و ششمین فلز انعطاف‌پذیر است . لذا دیگر کاربرد گریتینگ آلومینیوم برای محلهایی است که احتمال آتش‌سوزی وجود دارد و یا سبک بودن وزن گریتینگ آلومینیوم مهم است . عنصر شیمیایی است که در جدول تناوبی دارای علامت Al و عدد اتمی ۱۳ می‌باشد . آلومینیوم که عنصری نقره‌ای و انعطاف‌پذیر است ، عمدتأ به صورت سنگ معدن بوکسیت یافت می‌شود و از نظر مقاومتی که در برابر اکسیداسیون دارد ، همچنین وزن و قدرت آن ، قابل توجه‌ است .

گریتینگ آلومینیوم

 

اجزای سازه‌

اجزای سازه‌هایی که از آلومینیوم ساخته می‌شوند ، در صنعت هوانوردی و سایر مراحل حمل و نقل بسیار مهم هستند . همچنین در سازه‌هایی که در آنها وزن پایداری و مقاومت لازم هستند ، وجود این عنصر اهمیت زیادی دارد. همچین برای ساخت گریتینگ آلومینیوم جهت نصب در همان سازه ها از متریال های مناسب کار می باشد.

منحصر بفردی

گریتینگ تولیده شده از آلیاژهای آلومینیوم خواص منحصر بفردی دارند . از آنها میتوان به طور مثال به نسبت استحکام به وزن ، جوش پذیری خوب ، شکل پذیری عالی و مقاومت به خوردگی نسبتاً خوب ، به گونه گسترده در انواع سازه‌ها ، صنایع هوایی و دریایی ، خطوط انتقال برق ، حمل و نقل و … اشاره کرد .

ساخت کف پله آلومینیوم

همچنین برای ساخت کف پله آلومینیوم ، پاگرد ، کانال های هدایت آب و فاضلاب ، زیرپایی ، کف شورهای صنعتی وخانگی ، صنایع گردشگری ، شهرسازی ، ساخت آب نما و … از این نوع گرتینگ استفاده می کنند .

ماده استفاده شده در تولید گریتینگ آلومینیوم، فلزی نرم و سبک، اما قوی است، با ظاهری نقره‌ای – خاکستری مات، چکش خوار، انعطاف‌پذیر و به راحتی خم می‌شود

روش ساخت

روش ساخت گریتینگ آلومینیوم در صنایع پیشرفته و خارج از کشور به صورت پرسی بوده و از هیچ گونه جوشکاری استفاده نمی شود . اما در ایران برخی شرکت های تولیدکننده گریتینگ ، از روش جوشکاری Co2 و سیم جوش مخصوص جوشکاری گریتینگ آلومینیومی استفاده می کنند.

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید .

08633553585 
09186282943 احدی

3 دیدگاه ها

  1. […] گریتینگ آلومینیوم […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *