گریتینگ اراک

لیست قیمت گریتینگ 1397
آگوست 23, 2018
گریتینگ مضرس
سازنده گریتینگ
آگوست 23, 2018

گریتینگ در اراک

ایران گریتینگ در استان مرکزی از باب فعالیت های بی شمار خود ، در زیمنه تولید صفحه های مشبک کاملا شناخته شده است . هدف این مجموعه ارائه یونیک ترین متریال موجود در ایران و بلکه در دنیا ، و تولید با کیفیت می باشد . در شهر اراک برای مشاوره گریتینگ به نکته زیر توجه کنید:

صفحات مشبک  را از نطر مشخصات فنی در سه نوع تسمه در تسمه ، تسمه در نیم‌تسمه و تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده (صفحات مشبک میلگردی) طراحی و تولید می شوند . با استفاده از تغییر ضخامت و ارتفاع تسمه‌ها و نیز مشبندی آن میزان وزن صفحات مشبک و مقاومت آن را محاسبه کرده و بهترین حالت ساخت انتخاب می شود . بیشتر برای سازه های فلزی ، مخازن نفت و پتروشیمی ، سکوهای نفتی ، کشتی سازی ، پاگردها و پله ها ، صنایع غذایی و … می باشد .

 

بعد از این نکته می رسیم به خرید شما و اینکه این پروسه چقدر اهمیت دارد .

اصولا پروسه خرید محصولات گریتینگ را با خرید آهن یکی میدانند ، اما به هیچ وجه اینگونه نیست چرا که گریتینگ انواع مختلفی دارد ، از گیریتینگ گالوانیزه ، گریتینگ فلزی ، فایبرگلاس و … تا گریبل استخر که از نظر جنس به این موارد کاملا متفاوت است .

 

شما همچنین می توانید مقاله های متعددی را در این باره در این لینک و این لینک مطالعه کنید .

 

حال اگر قصد خرید را دارید من به شما پیشنهاد زیر را میدهم :

شما کاربران و مشتریان گرامی برای دریافت آخرین قیمت روز گریتینگ می‌توانید همواره با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل فرمایید .

برای دریافت اطلاعات و همچنین استعلام قیمت به روز قطعات با شماره های ذیل تماس حاصل نمائید .

08633553585 
09186282943 احدی

 

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید .

08633553585 
09186282943 احدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *