گریتینگ تسمه در میلگرد

گریتینگ
می 8, 2018
گریتینگ تسمه درنیم تسمه
گریتینگ تسمه در نیم تسمه
می 8, 2018

گریتینگ تسمه در میلگرد

گریتینگ مضرس

گریتینگ مضرس

گریتینگ تسمه در میلگرد چیست؟

گریتینگ تسمه در میلگرد

گریتینگ تسمه در میلگرد بیشترین کاربرد گریتینگ را در صنعت دارا می ‌باشد .

برای تولید آن از تسمه‌های باربر و میلگرد آجدار یا چهار پهلوی تابیده شده به عنوان قطعات رابط استفاده می‌شود .

گریتینگ تسمه در میلگرد را همچون دیگر صفحات مشبک تولیدی شرکت ، با استفاده از روش غوطه‌وری در وان مذاب فلز روی ، پوشش دهی گالوانیزه گرم می ‌کنند . همچنین لازم به ذکراست که در این نوع شبکه گریتینگ ، تسمه های باربردار ( تسمه های عرضی ) و میلگرد ها ( المان های طولی ) بعد از عملیات پرسکاری و پانچ به یکدیگر ملحق شده و پس از اجرای عملیات جوشکاری مطابق با استاندارد ، شبکه های گریتینگ تسمه درمیلگرد را تشکیل می دهند .

گریتینگ تسمه درمیلگرد

گریتینگ تسمه در میلگرد از نوع تسمه باربر ۳* ۳۰ (و یا ۵*۳۰ میلی ‌متر)، میلگرد ۸ آجدار و مشبندی ۱۰۰*۳۰ که اکثر صفحات مشبک صنعتی با این مشخصات طراحی و تولید می ‌شوند . پروسه تولید کوتاه ‌تری نسبت به دیگر انواع گریتینگ داشته و از طرف دیگر ، قیمت این صفحات از این نوع ارزان ‌تر و باصرفه می ‌باشد . این نوع گریتینگ ، سبکترین نوع شبکه گریتینگ در مقایسه با انواع دیگر می باشد .

گریتینگ تسمه در میلگرد بیشترین کاربرد گریتینگ را در صنعت دارا می ‌باشد که برای تولید آن از تسمه‌های باربر و میلگرد آجدار یا چهارپهلوی تابیده شده به عنوان قطعات رابط استفاده می‌شود.

 

 

از لحاظ مشخصات فنی و ظرفیت بارگذاری به نوع تسمه در نیم تسمه بسیار نزدیک است و عمومآ در راهرو ها ، پله ها و نقاطی که شاهد بارگذاری بالا نیستیم ، از این نوع گریتینگ استفاده می شود .

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید
08633553585
09186282943 احدی

2 دیدگاه ها

  1. […] گریتینگ تسمه در میلگرد […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *