گریتینگ تهران

گریتینگ مضرس
سازنده گریتینگ
آگوست 23, 2018

گریتینگ تهران

گریتینگ تهران

در باره این موضوع می بایستی گفت که در ایران تنها چند شرکت قدرمند در حال فعالیت در زیمنه تولید گریتنگ هستند . در ابتدا می پردازیم به معرفی گریتینگ : صفحات مشبک  را از نطر مشخصات فنی در سه نوع تسمه در تسمه ، تسمه در نیم‌تسمه و تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده (صفحات مشبک میلگردی) طراحی و تولید می شوند . با استفاده از تغییر ضخامت و ارتفاع تسمه‌ها و نیز مشبندی آن میزان وزن صفحات مشبک و مقاومت آن را محاسبه کرده و بهترین حالت ساخت انتخاب می شود . بیشتر برای سازه های فلزی ، مخازن نفت و پتروشیمی ، سکوهای نفتی ، کشتی سازی ، پاگردها و پله ها ، صنایع غذایی و … می باشد .

خرید

بعد از این نکته می رسیم به خرید شما و اینکه این پروسه چقدر اهمیت دارد .

اصولا پروسه خرید محصولات گریتینگ را با خرید آهن یکی میدانند . اما به هیچ وجه اینگونه نیست چرا که گریتینگ انواع مختلفی دارد ، از گیریتینگ گالوانیزه ، گریتینگ فلزی ، فایبرگلاس و … تا گریبل استخر که از نظر جنس به این موارد کاملا متفاوت است .

در شهرهای مختلف ایران به تعدد کارگاه های تولیدی زیادی یافت می شود .

هر یک زحمات خود را در زمینه مورد نظر خویش متحمل شده و در نهایت هدف کلی خدمت به مردم است . قیمت قطعاتی که تولید می شود با توجه به نوع و مدل آن متفاوت هست ، خیلی از مشتریان ما این سوال را همیشه می پرسند : که قیمت گریتینگ در مناطق مختلف مثل تهران چقدر با اراک تفاوت دارد ؟ این کاملا بستگی به کارفرما و کارگاه تولید ، نوع محصول و … دارد . اما بدانید که ایران گریتینگ هدف اصلی اش را رضایت مشتری و همچنین کیفیت بسیار بالای محصولات خود قرار داده است

شما همچنین می توانید مقاله های متعددی را در این باره در این لینک و این لینک مطالعه کنید .

حال اگر قصد خرید را دارید من به شما پیشنهاد زیر را میدهم :

شما کاربران و مشتریان گرامی برای دریافت آخرین قیمت روز گریتینگ می‌توانید همواره با کارشناسان ما در شرکت تماس حاصل فرمایید .

برای دریافت اطلاعات و همچنین استعلام قیمت به روز قطعات با شماره های ذیل تماس حاصل نمائید .

08633553585 
09186282943 احدی

 

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید .

08633553585 
09186282943 احدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *