گریتینگ فلزی

گریتینگ گالوانیزه از انواع گریتینگ
گریتینگ گالوانیزه
می 8, 2018
مشخصات فنی گریتینگ
می 8, 2018

گریتینگ فلزی چیست؟

اطلاعاتی در مورد گریتینگ فلزی

گریتینگ فلزی را معمولا از فولاد با جنس st37 و تسمه های برش خورده‌ی ماشینکاری شده (بدون لبه و تیزی) تولید می کنند. این نوع گریتینگ که به نام گریتینگ گالوانیزه و یا فولادی دست ساز شناخته می شود، بیشترین کاربرد را در صنعت پتروشیمی و نفت دارد. که برای سازه های فولادی و یا مخازن استفاده می گردد. همچنین گاهی پیش می آید بنا بر نیاز مشتری جنس این نوع گریتینگ از نوع فولاد ck45 انتخاب می شود. روش تولیداین نوع گریتینگ بدین صورت می باشد که ابتدا تسمه های گریتینگ را به وسیله قالب مخصوص پانچ کاری می کنند .

گریتینگ فلزی را معمولا از فولاد با جنس st37 و تسمه های برش خورده‌ی ماشینکاری شده (بدون لبه و تیزی) تولید می کنند.

گریتینگ فلزی

پس از مونتاژ رابط (تسمه، نیم تسمه یا میلگرد) با آنها، روی میز و فیکسچر مخصوص خال جوش شده و در نهایت با استفاده از روش جوشکاری co2 جوشکاری نهایی می شوند.گریتینگ های تولیدی را پس از تمیزکاری و سنگ زنی، توسط وان گالوانیزه گرم، با ضخامت روکش حدود ۸۰ میکرون آبکاری می کرده و در نهایت نیز مجدد تمیزکاری و بسته بندی می شوند.

 گریتینگ فلزی را معمولا از فولاد با جنس st37 و تسمه های برش خورده‌ی ماشینکاری شده (بدون لبه و تیزی) تولید می کنند.

گریتینگ فلزی

لازم به ذکراست که گریتینگ های فلزی در انواع گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در نیم تسمه، گریتینگ تسمه در میلگرد آجدار و گریتینگ تسمه در چهارپهلو تابیده ( گریتینگ تسمه مضرس ) قابل تولید می باشند . گریتینگ فلزی را فقط از شرکت پارس مشبک پردیس تهیه نمائید ، زیرا بهترین مواد مصرفی و با کیفیت ترین خروجی تولید را انجام داده تا بتواند در ساخت صفحات مشبک یا گریتینگ نام خود را تا سالیان سال باقی نگه دارد.

همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت گریتینگ فلزی و اخذ نمایندگی با ما تماس بگیرید:

08633553585

09186282943 احدی

 

برای اطلاعات بیشتر ویدئو زیر را مشاهده کنید

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *