گریتینگ نیمه اتوماتیک

گریتینگ الکتروفورج اتوماتیک
گریتینگ الکتروفورج اتوماتیک
می 8, 2018
گریتینگ دست ساز
گریتینگ دست ساز
می 8, 2018

گریتینگ نیمه اتوماتیک

گریتینگ نیمه اتوماتیک

گریتینگ نیمه اتوماتیک

مشخصات مهم گریتینگ نیمه اتوماتیک که باید به آن توجه کرد کدامند؟

مشخصات مهم را بیابید

در این مقاله به معرفی اجمالی گریتینگ نیمه اتوماتیک میپردازیم.همانطور که مشخص است، روش ساخت گریتینگ در بیشتر موارد به صورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام می‌گیرد. علت انجام این امر، تولید گریتینگ با مشخصات فنی مختلف (تسمه در تسمه، نیم‌تسمه و میلگردی)، و نیز عدم محدودیت در ابعاد و شکل هندسی گریتینگ می‌باشد.

در این مقاله به معرفی اجمالی گریتینگ نیمه اتوماتیک میپردازیم.همانطور که مشخص است، روش ساخت گریتینگ در بیشتر موارد به صورت دستی و توسط نیروی انسانی انجام می‌گیرد.

گریتینگ نیمه اتوماتیک

اما همین روش تولید را می‌توان در حالت بهینه نیز در نظر گرفت.درواقع برخلاف روش کاملا سنتی، مرحله‌ی پانچ و برش تسمه گریتینگ در یک دستگاه ادغام شده و علاوه بر بالارفتن سرعت کار، کم شدن ضایعات و کاهش خطا، کاملا به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

برخلاف روش کاملا سنتی، مرحله‌ی پانچ و برش تسمه گریتینگ در یک دستگاه ادغام شده و علاوه بر بالارفتن سرعت کار، کم شدن ضایعات و کاهش خطا، کاملا به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

گریتینگ-نیم-اتوماتیک

درواقع وظیفه هدایت تسمه گریتینگ زیر قالب پانچ (شیارزنی تسمه) و برش آن، توسط فیدر بوده که در دو نوع فیدر پنوماتیک و فیدر سی ان سی (CNC) قابل استفاده هستند.

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید
08633553585
09186282943 احدی

1 دیدگاه

  1. […] گریتینگ نیمه اتوماتیک […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *