گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ دست ساز
گریتینگ دست ساز
می 8, 2018
گریتینگ پله
گریتینگ پله
می 8, 2018

گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ آلومینیوم

گریتینگ آلومینیوم

درانتخاب گریتینگ الومینیوم به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ماده استفاده شده در تولید گریتینگ آلومینیوم، فلزی نرم و سبک، اما قوی است، با ظاهری نقره‌ای – خاکستری مات، چکش خوار، انعطاف‌پذیر و به راحتی خم می‌شود. همچنین بسیار بادوام و مقاوم در برابر زنگ خوردگی است. بعلاوه، این عنصر غیر مغناطیسی، بدون جرقه، دومین فلز چکش خوار و ششمین فلز انعطاف‌پذیر است. لذا دیگر کاربرد گریتینگ آلومینیوم برای محلهایی است که احتمال آتش‌سوزی وجود دارد و یا سبک بودن وزن گریتینگ آلومینیوم مهم است.

ماده استفاده شده در تولید گریتینگ آلومینیوم، فلزی نرم و سبک، اما قوی است، با ظاهری نقره‌ای – خاکستری مات، چکش خوار، انعطاف‌پذیر و به راحتی خم می‌شود.

گریتینگ آلومینیوم

آلومینیوم، عنصر شیمیایی است که در جدول تناوبی دارای علامت Al و عدد اتمی ۱۳ می‌باشد. آلومینیوم که عنصری نقره‌ای و انعطاف‌پذیر است، عمدتأ به صورت سنگ معدن بوکسیت یافت می‌شود و از نظر مقاومتی که در برابر اکسیداسیون دارد، همچنین وزن و قدرت آن، قابل توجه‌ است.
اجزای سازه‌هایی که از آلومینیوم ساخته می‌شوند، در صنعت هوانوردی و سایر مراحل حمل و نقل بسیار مهم هستند. همچنین در سازه‌هایی که در آنها وزن پایداری و مقاومت لازم هستند، وجود این عنصر اهمیت زیادی دارد. همچین برای ساخت گریتینگ آلومینیوم جهت نصب در همان سازه ها از متریال های مناسب کار می باشد.

گریتینگ تولیده شده از آلیاژهای آلومینیوم به دلیل داشتن خواص منحصر به فردی مانند نسبت استحکام به وزن، جوش پذیری خوب، شکل پذیری عالی و مقاومت به خوردگی نسبتاً خوب، به گونه گسترده در انواع سازه‌ها، صنایع هوایی و دریایی، خطوط انتقال برق، حمل و نقل و… کاربرد دارد. همچنین برای ساخت کف پله آلومینیوم، پاگرد، کانال های هدایت آب و فاضلاب، زیرپایی، کف شورهای صنعتی وخانگی، صنایع گردشگری، شهرسازی، ساخت آب نما و… از این نوع گرتینگ استفاده می کنند.

ماده استفاده شده در تولید گریتینگ آلومینیوم، فلزی نرم و سبک، اما قوی است، با ظاهری نقره‌ای – خاکستری مات، چکش خوار، انعطاف‌پذیر و به راحتی خم می‌شود

گریتینگ الومینیوم

روش ساخت گریتینگ آلومینیوم در صنایع پیشرفته و خارج از کشور به صورت پرسی بوده و از هیچ گونه جوشکاری استفاده نمی شود. اما در ایران برخی شرکت های تولیدکننده گریتینگ، از روش جوشکاری Co2 و سیم جوش مخصوص جوشکاری گریتینگ آلومینیومی استفاده می کنند.

جهت اخذ نمایندگی میتوانید با ما تماس بگیرید
08633553585 
09186282943 احدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *