خرید گریتینگ

ساخت گریتینگ
می 16, 2018

خرید گریتینگ

این شبکه‌های فلزی را میتوان نسبت به میزان بار وارده به آنها، سبک و سنگین ساخت تا در مقابل نیروهای وارده مقاومت صفحات مشبک متناسب با نیاز طراحی شود. هچنین این صفحات مشبک پس از پوشش‌دهی توسط گالوانیزه گرم، در مقابل خوردگی مقاوم شده و عمر آن افزایش می‌یابد که در صنعت به آن گریتینگ گالوانیزه میگویند.

 

در خرید گریتینگ باید به نکات مهمی توجه نمود.

خرید-گریتینگ

صفحات مشبک  را از نطر مشخصات فنی در سه نوع تسمه در تسمه، تسمه در نیم‌تسمه و تسمه در میلگرد یا چهارپهلوی تابیده (صفحات مشبک میلگردی) طراحی و تولید کرده و با استفاده از تغییر ضخامت و ارتفاع تسمه‌ها و نیز مشبندی آن میزان وزن صفحات مشبک و مقاومت آن را محاسبه کرده و بهترین حالت ساخت انتخاب میشود.

در خرید گریتینگ باید به نکات مهمی توجه نمود.

خرید گریتینگ

کاربرد گریتینگ در صنعت درکجاست؟

بیشتر برای سازه های فلزی، مخازن نفت و پتروشیمی، سکوهای نفتی، کشتی سازی، پاگردها و پله ها، صنایع غذایی و… می باشد. همچنین برخی از موارد استفاده صفحات  در شهرسازی را می توان ساخت راه پله های فرار، پاگردها، محافظ پنجره های ساختمان، جدول بندی خیابان ها و معابر، پل های خیابانها و کوچه ها و… نام برد.

همچنین صفحات مشبک از لحاظ جنس و نحوه تولید به انواع فولادی دست ساز (گریتینگ فلزیگریتینگ گالوانیزه، گریتینگ الکتروفورج با جوش مقاومتی، صفحات مشبک استنلس استیل، صفحات مشبک آلومینیوم و صفحات مشبک فایبرگلاس (صفحات مشبک ساخته شده با مواد کامپوزیت) تقسیم می شود.

همچنین میتوانید برای اطلاع از قیمت گریتینگ و خرید گریتینگ  و اخذ نمایندگی با ما تماس بگیرید:

08633553585

09186282943 احدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *